perte
strona główna » o firmie

Firma PERTE zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz.

Wykonujemy projekty i aranżacje pojedynczych pomieszczeń, mieszkań  prywatnych oraz obiektów użyteczności publicznej, obejmujące zarówno nowe jak i wymagające gruntownej przebudowy wnętrza. Oferta firmy obejmuje również usługi dekoratorskie w zakresie malarstwa ściennego, szyldów malowanych, projektowania i zdobienia mebli, a także malarstwa sztalugowego.

Proponujemy profesjonalną pomoc przy doborze ekip remontowych, nadzór nad realizacją projektu, koordynację  pracy z zamówieniami elementów niezbędnych przy przebudowie, remoncie lub wykończeniu lokalu.

Naszym celem jest tworzenie wnętrz nietuzinkowych,łączących estetykę i funkcjonalność, współgrających z indywidualnymi potrzebami i upodobaniami przyszłych użytkowników.

Pragniemy, aby efekt finalny zadowolił najbardziej wymagających, a nowe oblicze wnętrza sprawiało wiele radości i satysfakcji z dokonanych zmian.W tym celu przeprowadzamy rozmowę wstępną, na podstawie której tworzymy   koncepcję projektu dopasowaną do potrzeb i osobowości klienta z uwzględnieniem jego upodobań. Wierzymy, że pokazane na stronie wnętrza oraz sztuka użytkowa zainspirują Państwa do zmian i stworzenia wspólnie z nami, nowych niepowtarzalnych wnętrz. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zobacz opinie o naszej firmie
Dodaj opinię o naszej firmie
O firmie | Aranżacja | Dekoratorstwo | Malarstwo | Kontakt
O firmie Aranżacja Dekoratorstwo Malarstwo
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.