perte
strona główna » o firmie » opinie

Iwona i Krzysztof - Gdańsk Osowa

Korzystaliśmy z usług pani Doroty na przełomie roku 2009/2010.Nasze dwupoziomowe mieszkanie o pow. ok. 117 m2 wymagało projektu i nadzoru od A do Z.Pani Dorota jest osobą dyspozycyjną,komunikatywną a co najważniejsze kreatywną - ma mnóstwo pomysłów.Wszyscy poleceni przez panią Dorotę wykonawcy wykonali swoje usługi na bardzo wysokim poziomie (brygada remontowa, pan Tomek od podłóg,pan Tomasz od konstrukcji schodów,pan Krystian - stolarz i wielu, wielu innych).Pani Dorota dysponuje szerokim wachlarzem dostawców (armatura sanitarna,drzwi, farby, glazura, tapety itp.).Wszystkim bardzo polecamy usługi firmy PERTE i jeszcze raz dziękujemy pani Dorocie za miłą współpracę. 
 

projektowanie i aranżacja PIERWSZA KLASA

Do firmy perTE trafiłam trochę przypadkowo.Wysłałam e-maila z zapytaniem do kilku firm w sprawie dość błahej i prostej (tak mi się przynajmniej wydawało)dotyczącej funkcjonalnego ustawienia ścian w mieszkaniu.Jakże duże było moje zdziwienie kiedy otrzymałam jedną lakoniczną odpowiedź.Ale wtedy zadzwonił telefon i przemiły głos po wstępnej rozmowie i zapoznaniu się z tematem zaprosił mnie na spotkanie.To była Pani Dorotka.Efektem spotkania był nie tylko wstępny projekt,na którym mi zależało ale także decyzja o nawiązaniu ścisłej współpracy w zakresie aranżacji całego mieszkania.Od pierwszej chwili wiedziałam,że Pani Dorotka jest fachowcem,z którym chcę współpracować.Rzetelna,pomysłowa,o każdej porze do dyspozycji.Szalenie pomocna dla osób mających małą ilośc wolnego czasu i nie do końca wiedzących co jest dla nich dobre.Naprawde bardzo polecam skorzystanie z porad i umiejętności Pani Dorotki.Jeśli ktoś jest odważny niech odda swoje "cztery katy" w ręce Pani Dorotki i Pani Agnieszki.Niech pozwoli sobie na odrobine szaleństwa!Świetny gust i wyczucie smaku obu Pań będzie gwarancją doskonałego efektu końcowego. Ja tak zrobiłam.Nie żałuje i wiem,że była to najlepsza z możliwych decyzji.
Sylwia

Pracownia godna polecenia

Profesjonalne podejście nastawione na jakość a nie na szybkość. Jeżeli chcecie Państwo przemyślanych rozwiązań (a to wymaga czasu co najmniej 3-4 miesięcy) to polecam.
Dariusz Orzeł

Miałem okazję i przyjemność skorzystać z usług firmy perTE w zakresie aranżacji pokoju w starym budownictwie, co z założenia jest dość utrudnione ze względu na ograniczenia architektoniczne stworzone przez naszych protoplastów. Pani Dorota wykazała się dużą inwencja i kreatywnością, ażeby zagospodarować cokolwiek nieustawny pokój, i w efekcie przygotowała bardzo pomysłowy projekt, wykazując przy tym doskonały gust i wyczucie smaku. Polecam firmę perTE, ja zachowuje jej wizytówkę , a w przyszłości, jeśli przyjdzie mi do głowy kolejny remont, nie omieszka skontaktować się z Panią Dorotą.
Waldemar Goitowski

Korzystałam z usługi aranżacji przebudowy mojego 35m2 mieszkani9e w bloku z 1956 roku. Pani Dorota jest przemiłą osoba. Znalazłam w niej projektanta, który nie narzucał mi swojej wizji, ale pozwolił na własne pomysły. W naszej współpracy właśnie to było najważniejsze. Umiejętnie jednak potrafiła podsuwać prawidłowe rozwiązanie. Cieszyłam się na każde nasze spotkanie.
Iwona Kowalska

Bardzo jestem zadowolona ze współpracy i projektu aranżacji mojego domu, projekt wykonany bardzo szczegółowo, wykonawca nie miał żadnych problemów z realizacja, polecam gorąco Panią Dorotę.
Wioletta

Bardzo miła współpraca. Poleca wszystkim realizację poważniejszych aranżacji z projektem w ręku, a przy okazji polecam w tym kontekście usługi PERTE.
Marek

Dodaj opinię o naszej firmie
O firmie | Aranżacja | Dekoratorstwo | Malarstwo | Kontakt
O firmie Aranżacja Dekoratorstwo Malarstwo
Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.